Strażnicy Etherii | Warlords Battlecry Forum

Strażnicy Etherii | Warlords Battlecry Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-01-31 08:28:48

 Markool

http://i47.tinypic.com/msm0iv.jpg

Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 74
Punktów :   
Ulubiona rasa: Elf
Najmniej lubiana rasa: krasnolud
Jednostka: Strażnik księżyca
Tytan: Kargoth
Profesja: Piromanta

piractwo

sorry piratem nie jestem ja tylko dałem sugestie gdzie morzna tego szukać śćiąganie plików nie jest piractwem tylko ich UDOSTĘPNIANIE ja tylko dałem wskazówkę, piratami są tylko ci co udostępniają, piractwo polega na tym że łamię się prawo udostępniania w internecie czyli jakoby on nam kupywał grę bądz coś innego dla nas i to jest piractwem, bo skoro może ściągnąć bez żadnych przekrętów każdy i jest udostepnione to znaczy że to jest LEGALNE, winę ponoszą tylko ci co udostepniają
i to tyle.

Offline

 

#2 2010-01-31 13:51:59

 Mathias

Władca Światła

35762222
Call me!
Skąd: Gildia Mathiasa
Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 650
Punktów :   
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy/Ludzie/Demony
Najmniej lubiana rasa: Istoty Lasu
Jednostka: Archon/Demon
Tytan: Syrian
Profesja: Kapłan
WWW

Re: piractwo

Przestań gadać bzdury. Propagujesz piractwo, a to jest zabronione w regulaminie. Powinieneś go znać, skoro zdążyłeś go już ukraść na swoje forum.
Winę ponosi KAZDY, kto korzysta i udostępnia, bezpośrednio i pośrednio. Zapraszam do lektury kodeksu karnego. Legalne jest tylko to, co posiada licencję.
Poza tym to nie ten dział, skargi możesz wnieść np. w dziale Pomysły lub Browar.

A ostatnia sprawa jest taka: jeśli nie skasujesz MOJEGO regulaminu z TWOJEGO forum, pójdę na pun.pl. Jest to plagiat, również karany.

Offline

 

Nasi Sojusznicy


Tajemnice Antagarichu | Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6,7 Forum
e-Gildia Graczy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nolimitsteam.pun.pl www.mbkserv.pun.pl www.tef.pun.pl www.f1mini.pun.pl www.tibiaworldots.pun.pl