#16 2013-07-25 14:56:40

 Szybcik

Zbanowany

Skąd: Nowy Targ
Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 133
Punktów :   -1 
Ulubiona rasa: Demon
Najmniej lubiana rasa: Krasnolud
Jednostka: Treant
Tytan: Król Lunarion
Profesja: Wojownik

Re: Demony

Moim zdaniem jest to najlepsza rasa ze względu na dużą ilość jednostek latających oraz ich siłę. Jest to rasa przeznaczona na atak, ponieważ do wieży można wstawić tylko generała.

Offline

 

#17 2014-06-15 14:16:43

 Mathias

Władca Światła

35762222
Call me!
Skąd: Gildia Mathiasa
Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 648
Punktów :   
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy/Ludzie/Demony
Najmniej lubiana rasa: Istoty Lasu
Jednostka: Archon/Demon
Tytan: Syrian
Profesja: Kapłan
WWW

Re: Demony

Wybitna rasa, chyba najlepsza dla początkujących graczy. Gospodarka zrównoważona (różne typy surowców) umozliwia szybki rozwój bez większych kryzysów ekonomicznych (czas trochę kryształu brakuje, ale po rozwoju handlu nie ma już problemu).
Świetny bohater, który miażdży praktycznie każdego 1v1, osobiście lubię nim grać bez magii, wówczas wygrywa wszystkie pojedynki tracąc mniej niż 10% życia.
Jednostki mocarne, praktycznie każda ma swoją istotną rolę. Diabliki w dużej grupie potrafią siać zniszczenie i to wcale nie na żarty . Dzięki demonom można uzupełniać ewentualne straty w diablikach i poszerzać ich armię za darmo w zasadzie. Zmory są niezwykle szybkie po badaniach i szarżują jak mało która konnica (chyba tylko ludzie i elfy mają lepszą), dobre do odwrócenia uwagi od bardziej narażonych na stratę życia jednostek. Sukkubusy także bardzo silne, a w dodatku podczas zabijania potrafią uwięzić duszę, którą później możemy pochłonąć. Salamandry to potężna piechota o niezłych parametrach, której duży atut stanowi podpalanie. Demony - klasa sama w sobie, statystyki + latanie + przywoływanie diablików = klucz do zwycięstwa. Przywoływacze to dobre jednostki, szczególnie że mogą tworzyć demony - niestety mamy ich dosyć późno, co zmniejsza ich walory.
Balora jest dobrym tytanem, myślę że klasyfikującym się w czołówce. Potrafi latać i naparzać. Tytanów jednak używam bardzo rzadko, bo z reguły gra już się skończy, zanim zdążę ich wyprodukować, zatem mogę się mylić .

Podsumowując: świetna rasa, polecam, gra się wybitnie, może nawet najlepsza ze wszystkich w Etherii.


www.mathias.egildia.pl - subiektywny serwis polityczny. ZAPRASZAM!!!

Offline

 

Nasi Sojusznicy


Tajemnice Antagarichu | Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6,7 Forum
e-Gildia Graczy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gra awantura o kasę www.legenda-shinobi.pun.pl p286 xbmc xbox jak ogladac telewizje yanke candle pun