Strażnicy Etherii | Warlords Battlecry Forum

Strażnicy Etherii | Warlords Battlecry Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-01-10 19:08:06

 PijanySmok

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 1005
Punktów :   -5 

Epicka Wojna Bogow II

No wiec po dlugiej przerwie postanowilem ponownie zrobic burde w WB2. Oczywiscie ja i sojusznik ktory od razu padl (jak zwykle) vs 4 cesarzy...

Przygotowania do walki:
Mape wybralem jakas dziwna, byla to kolejna mapa na ktorej nie gralem. Po srodku bylo duze jezioro a wokol tego teren na ktorym mozna bylo budowac.
Wybralem losowa rase, ale wylosowalo mi krasnoludow (zwyklych), wiec  na poczatkowe jednostki wybralem 2 budowniczych(zawsze tak robie) i jakas jednostke do zwiadu.

Przebieg walki:
Czesc pierwsza - budowa bazy
I znow dostalem niezbyt przyjemny teren do budowy bazy, malo kopalni i malo miejsca. Do tego slaba poczatkowa obrona bo tylko 2 wierze daleko od siebie ustawione, wiec jak to ma cokolwiek obronic. Zbudowalem cytadele i zajalem sie surowcami, zbudowalem troche wojska zebym mial sie czym bronic (chociaz jestem pewien ze moj bohater sam by dal rade przeciw SPOREJ armii - wystarczy to ze ma duza zbroje, hp i mane a do tego czar "blyskawica" i leczenie ). Troche przesadzilem z budowa wojska i wstrzymalem produkcje zeby zajac sie handlem i surowcami. Przed tym przejalem pobliskie kopalnie i wyslalem do nich budowniczych zeby przyspieszyc produkcje. Po skonczeniu ulepszania zbroi i handlu zostalem po raz pierwszy zaatakowany pojedynczymi jednostkami. Pierwsza faza gry dosyc szybko minela, bo ok 3minut zajela budowa sprawnej bazy.

Czesc druga - budowa wojska
No wiec po ukonczeniu bazy postanowilem zajac sie masowa produkcja wojska i handlem niepotrzebnymi surowcami. Rozwinalem obrone bazy o kilka wiez i dodatkowych jednostek, zwiekszylem poziom cytadeli tak abym mogl robic mozdzierze i zaczalem robic wojsko.

Czesc trzecia - WOJNA
Wkoncu zaatakowal mnie wrogi bohater, na minimapie widzialem jego zniszczona baze. Mysle ze szukal schronienia w mojej bazie a ja go zabilem zanim zdarzyl cos powiedziec... Ulepszylem obrone i zaczalem ataki na przeciwnikow.
Pierwszy atak byl na sasiada na zachod od mojej bazy, padl bardzo latwo bo wystarczylo go dobic. Zabilem go i przejalem jego kopalnie. Ulepszylem cytadele do 5 stopnia i robilem generalow.
Po zwyciestwie nad sasiadem poszedlem troche dalej na zachod, gdzie byl jeden z lepszych przeciwnikow. Baze mial spora ale za to mala obrone, glownie jednostki robil. Pozbylem sie jego wiez i jednostek i zaczalem przejmowac jego budynki. Polowe bazy zniszczyl sobie sam, moj bohater mial wtedy ok 200hp wiec zostawilem go w mojej bazie zeby sie wyleczyl. Rozpoczalem drugi atak. Wkoncu stalo sie - pojawila sie burza i przeciwnik (ten ktorego atakowalem) zrobil tytana. Moj bohater mial wtedy malo zycia, czekalem az jego armia podejdzie blizej.
Przy mojej bazie rozdzielil swoje wojsko - czesc zostawil do ataku na moja baze, a druga czesc z tytanem wyslal na poludnie. Skasowalem jego pierwsza czesc wojska, i rzucilem sie na jego tytana. Najpierw byl problem bo nie mialem jak odwrocic jego uwage zeby moj bohater mogl podejsc, ale co to! Jakis giermek sie zbliza! Jego tytan zaatakowal giermka, a wtedy moj bohater zdjal na hita tytana. Wrocil do bazy zeby sie podleczyc i szykowac na kolejny atak.
Dobudowalem kilka wiez dzieki czemu mialem wiecej miejsca na wojsko i lepsza obrone.
Zbudowalem tytana i wyslalem go razem z moim bohaterem na baze wroga... atakuje kiedy moj bohater ma ok 20% hp a tu jeb, ktos mi napisal na gg, wyjebalo mnie z WB2.. po chwili wracam na wb2 patrze i moj bohater lezy kaput, tytan zajebany i jakis nubek szykowal sie do ataku na moja baze Wkurwilem sie i wylaczylem wb2
Tak to jest jak zapomni sie wylaczyc gg i jakis troll ci zacznie pisac:P To raczej nie moja wina ze przegralem.

Offline

 

Nasi Sojusznicy


Tajemnice Antagarichu | Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6,7 Forum
e-Gildia Graczy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.j23.pun.pl www.clubpenguin.pun.pl www.fairplayy.pun.pl www.kpswsm.pun.pl www.moomin.pun.pl