Strażnicy Etherii | Warlords Battlecry Forum

Strażnicy Etherii | Warlords Battlecry Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-01-25 15:14:24

 PijanySmok

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 1005
Punktów :   -5 

Najszybsze zwyciestwo nad 2 wrogami

Troche pisania bedzie, bo opisze wszystko co sie stalo:P
No wiec zaczelo sie od bitwy. Wybralem losowy teren, to byla wyspa na polnoc od twierdzy krasnoludow. Wybralem standardowo 2 chlopow, 1 orla i straznika ksiezyca ze swity. Z poczatku nie moglem sobie przypomniec co to za mapa, ale po krotkim zwiadzie przypomnialo mi sie ze to jest mapa na ktorej gra sie przeciw 2 demonom a ja akurat gralem ludzmi wiec od razu wiedzialem ze dostane wpierdol i nie warto kontynuowac gry. Ale jednak gralem:P
Czesc pierwsza - budowa bazy
Przy starcie mialem 4 kopalnie, wiec zaczalem je przejmowac i zbudowalem palac z ktorego wysylalem chlopow do kopalni zlota. Jak najszybciej chcialem badac handel wiec staralem sie o palac 2 stopnia. Nie wychodzilem daleko zza bazy wiec przejalem tylko pobliskie kopalnie. Zbudowalem 2x koszary i zaczalem budowe palacu 2 stopnia.
Po ukonczeniu budowy jak najszybciej chcialem zbadac ten handel, no wiec zaczalem budowac targ, producenta strzal i 2 stajnie (chociaz nie wiem po co...). Handel zbadalem w ok 2 minuty starajac sie oszczedzac surowce na wojsko.
Czesc druga - wojna
Zaczely sie ataki - demony walczyly miedzy soba i cholery szybko rozbudowaly baze, nawet szybciej odemnie. Ja zostalem przy mojej nowej strategii - 50% wojska na awanturnicze, a drugie 50% w grupach. Co jakis czas przeciwnik przysylal jednostki latajace ktore kasowaly mi pikinierow i najemnikow co mnie wku#$!@#% -_-
Pierwsza grupa poszla na czerwonego ktory byl silniejszy, wyslalem ja na jego baze i na chwile odwrocilem wzrok zeby rozbudowac baze i wogole ta grupa zniknela z mapy -_- Za to jakis bohater demonow padl.
Czesc trzecia - obrona
Przez jakis czas (okolo 5minut) caly czas powtarzala sie jedna rzecz - przeciwnik przysylal kilka jednostek, moje ginely rozwalajac jego jednostki, ja je odbudowalem i znowu lecialy te same jednostki.
Czesc czwarta - zaawansowana rozbudowa bazy
Wkoncu mialem dostep do bialych magow. Zbudowalem 2 biblioteki i jedna ustawilem na obrone prawej czesci bazy, a druga na lewa. I powiem, ze bardzo mi to pomoglo. Mialem tez katedre z ktorej atakowalem jednostki wroga. Zaczely padac mi wieze a ja nie mialem surowcow zeby je odbudowac. Wpadlem na pomysl zeby zaczac robic pegazy ktore latwo kasowaly by zmory ktore mi niszczyly wieze. Zbudowalem 2 gniazda. Musialem wyslac wiecej robotnikow do kopalni zebym mial czym wymieniac surowce.
Czesc piata - tytani
Az wkoncu fioletowy zbudowal sobie kilka demonow i wyslal je na mnie z grupa innych jednostek. Czesc jego grupy padla po drodze a druga czesc dotarla do bazy i tu juz zaczela sie burda - najpierw padl moj straznik ksiezyca, a potem moj bohater gdzies znikl i wpadl miedzy kilka demonow, zayebaly go zanim wogole cos zdarzylem zrobic.
Od tej pory nikt nie mial bohatera. Wyslalem bialego maga do przejecia kilku kopalni. Az tu nagle tytan a ja wtf to juz po mnie. Na szczescie fioletowy wyslal tytana wraz ze smokiem i innymi jednostkami na czerwonego ktory mial w miare dobra obrone, troche jednostek padlo fioletowemu ale rozpieprzyl czerwonego. Kiedy wyslal te jednostki na mnie, zaczalem sciagac cale wojsko do bazy, w sumie jakies 20-30 jednostek to bylo. No i dotarl do bazy - moje jednostki padly, a fioletowemu zostaly 2demony, 1smok i tytan... Rozwalil mi cala baze a ja sie wkurwilem

I teraz jest moj rekord - tak sie wkurwilem ze zaczalem gre jeszcze raz i bohaterem rozwalilem przeciwnikow zanim zdarzyli cos wybudowac. Bitwa trwala okolo minuty i byla chyba moim najszybszym zwyciestwem;d

Offline

 

#2 2011-01-25 21:45:10

 Savo

http://i50.tinypic.com/kyu5k.jpg

1030572
Skąd: z nienacka.
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 285
Punktów :   
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy
Jednostka: Driada
Tytan: Burza
Profesja: Druid/Wojownik

Re: Najszybsze zwyciestwo nad 2 wrogami

Xoxo Dlatego wole barbarzyńców;] Zawsze jest def przed latającymi Btw kim grałeś? Tzn klasa


http://img100.imageshack.us/img100/3792/polandfirsttofight.gif
"To nasze, spalmy to i tak"

"Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku."

Offline

 

#3 2011-01-25 23:01:48

 PijanySmok

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 1005
Punktów :   -5 

Re: Najszybsze zwyciestwo nad 2 wrogami

To oczywiste ze czlowiek zwiadowca;d Jak potrafisz zbudowac to potrafi byc doslownie niepokonany

Offline

 

#4 2011-01-26 06:40:50

 Savo

http://i50.tinypic.com/kyu5k.jpg

1030572
Skąd: z nienacka.
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 285
Punktów :   
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy
Jednostka: Driada
Tytan: Burza
Profesja: Druid/Wojownik

Re: Najszybsze zwyciestwo nad 2 wrogami

eee tam wszystko można zabić tylko trzeba umieć ^^ btw zwiadowca mocny jest?


http://img100.imageshack.us/img100/3792/polandfirsttofight.gif
"To nasze, spalmy to i tak"

"Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku."

Offline

 

#5 2011-01-26 14:20:41

 PijanySmok

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 1005
Punktów :   -5 

Re: Najszybsze zwyciestwo nad 2 wrogami

No a jak ma byc nie-mocny? Z moimi strategiami wygram na kazdej mapie lol. Do tego dobrze zbudowany bohater;d

Offline

 

#6 2011-01-26 14:31:53

 Savo

http://i50.tinypic.com/kyu5k.jpg

1030572
Skąd: z nienacka.
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 285
Punktów :   
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy
Jednostka: Driada
Tytan: Burza
Profesja: Druid/Wojownik

Re: Najszybsze zwyciestwo nad 2 wrogami

No wiesz ja się tylko pytam ^^ W sumie może potem się nim pobawie. A co do bitwy to średnio ale + za opis.


http://img100.imageshack.us/img100/3792/polandfirsttofight.gif
"To nasze, spalmy to i tak"

"Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku."

Offline

 

Nasi Sojusznicy


Tajemnice Antagarichu | Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6,7 Forum
e-Gildia Graczy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.asgdt.pun.pl www.waracademy.pun.pl www.qqteam.pun.pl www.drahle.pun.pl www.welcometohell.pun.pl