Strażnicy Etherii | Warlords Battlecry Forum

Strażnicy Etherii | Warlords Battlecry Forum


#1 2008-12-06 15:20:11

Zen-Aku

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 79
Punktów :   
Ulubiona rasa: Mroczne Elfy i Nieumarli
Najmniej lubiana rasa: Fey, Ludzie i Krasnoludy
Jednostka: Blackguard, Dark Rider, DK
Tytan: Lord Bane, Kargoth

Pandrodor

UPOMNIENIE [1] - LINK

Złamanie praw autorskich.


Mathias: Osobiście odwołuję upomnienie.

Offline

 

#2 2008-12-06 16:32:16

 Mathias

Władca Światła

35762222
Call me!
Skąd: Gildia Mathiasa
Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 650
Punktów :   
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy/Ludzie/Demony
Najmniej lubiana rasa: Istoty Lasu
Jednostka: Archon/Demon
Tytan: Syrian
Profesja: Kapłan
WWW

Re: Pandrodor

Nie zgadzam sie. Pandrodor nie zrobił niczego złego. To, że wrzucił jakieś screeny nie jest powodem wielkiej obrazy pana Ex. Czy nikt nie widzi tego, że Pandrodor tylko czegoś nie wiedział? Wcale nie dał obrazków dla własnej przyjemności/celów. Dlatego też będę walczył o zniesienie mu tego upomnienia.

Offline

 

#3 2008-12-06 18:25:05

Zen-Aku

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 79
Punktów :   
Ulubiona rasa: Mroczne Elfy i Nieumarli
Najmniej lubiana rasa: Fey, Ludzie i Krasnoludy
Jednostka: Blackguard, Dark Rider, DK
Tytan: Lord Bane, Kargoth

Re: Pandrodor

Podanie zwykłych screenów na forum to jedna sprawa, bo te może zrobić każdy i to takie same. Jednak przedstawianie czyjejś pracy, którą ten własnoręcznie wykonał/napisał, czy co tam chcesz - jest łamaniem praw autorskich, a w konsekwencji prawa Rzeczpospolitej. Upomnienie dostał właśnie za ten jeden obrazek, w szczególności, że jego autor sobie nie życzy publikacji tutaj. Pamiętasz sytuację z Plackiem? Tutaj sytuacja jest analogiczna, tyle że zamiast tekstu mamy obrazek. Jestem za pozostawieniem mu tego upomnienia.

Offline

 

#4 2008-12-06 19:46:16

 Mathias

Władca Światła

35762222
Call me!
Skąd: Gildia Mathiasa
Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 650
Punktów :   
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy/Ludzie/Demony
Najmniej lubiana rasa: Istoty Lasu
Jednostka: Archon/Demon
Tytan: Syrian
Profesja: Kapłan
WWW

Re: Pandrodor

Sytuacja z PlacKiem była nieco bardziej skomplikowana. On kradł dla zysku, dodatkowo podpisując się swoim nickiem. Natomiast Pandrodor podał w/w screeny, żeby znaleźć odpowiedź na pytanie i wcale nie mówił, że on je utworzył. Zresztą LouisEX wcale nie musiał tego zrobić własnoręcznie: kiedyś się w takie rzeczy bawiłem, za pomocą programu do poszukiwania grafiki znalazłem wszystkie obrazki i animacje z K&M(takiej gry). Wystarczy, że takiego czegoś użył(do prawie każdej gry coś takiego istnieje), skopiował, a potem wrzucił na server i podał się za jej twórcę. On na pewno nie stworzył animacji, bo ją zrobili twórcy gry :d. Panda podkreślił, że ,,znalazł je". Nie można nikogo karać za to, że chce się czegoś dowiedzieć. A bez screenów w tym wypadku było to niemożliwe. Zresztą w jaki sposób miał on(jakby faktycznie przeszukiwał jakąś stronę) zrobić, żeby powiedzieć, skąd pochodzą, skoro zabronione jest umieszczanie linków w postach, zwłaszcza do stron konkurencyjnych?

Myślę, że jedynym wyjściem w takiej sprawie jest ankieta na forum i właśnie to mam zamiar zrobić. Bo jeszcze się pokłócimy, a dla takiego louisaexa nie warto.

Offline

 

Nasi Sojusznicy


Tajemnice Antagarichu | Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6,7 Forum
e-Gildia Graczy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.j23.pun.pl www.se-java.pun.pl www.kpswsm.pun.pl www.fairplayy.pun.pl www.moomin.pun.pl