Strażnicy Etherii | Warlords Battlecry Forum

Strażnicy Etherii | Warlords Battlecry Forum


#16 2011-06-04 15:37:44

Kiryl

http://i45.tinypic.com/e191j9.jpg

Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zapisy

1. Kiryl
2. Nie mam
3. Tak
4. Istoty Lasu
5. Ptaki Gromu
6. Dobra
7. Jesteś dowódcą armii królewskiej. Przeciw tobie podąża spora armia. Co robisz?
   b) Wysyłasz do armii wroga szpiegów i przekupujesz żołnierzy nieprzyjaciela
8. Twoi ludzie napotkali rodzinę wieśniaków z wrogiego królestwa, którzy proszą o pomoc. Co rozkazujesz?
   c) Udzielasz im pomocy jako ,,nawróconym".
9. Wrogi władca oddał się w twoje ręce. Cóż uczynisz z nim?
   c) wtrącasz go do lochu, ale traktujesz go nieco lepiej niż innych więźniów.
10. Masz do wyboru kilka rzeczy. Możesz zabrać tylko dwie. Wybierasz:
   b) miecz i berło

Twe serce jest szlachetne i odważne, skore do wielkich czynów. Podążasz ścieżką dobra, robiąc to jednak w sposób rozsądny. Gdy masz możliwość wykorzystania swojego sprytu, czynisz to. Masz zdrowe i trzeźwe podejście do rzeczywistości mając w sobie jednocześnie naturalną chęć czynienia dobra. Zatem wybór stronnictwa do którego chciałeś dołączyć był dla ciebie jasny: Bractwo Światła - Lord Sauron

Offline

 

#17 2011-07-12 08:42:53

 TwojaBabcia007

http://i50.tinypic.com/kyu5k.jpg

34486634
Skąd: 28 16 20 4 16 1 28 7 14
Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 272
Punktów :   
Ulubiona rasa: Slums Attack
Najmniej lubiana rasa: PARIAS
Jednostka: Dj Decks
Tytan: Peja
Profesja: Raper

Re: Zapisy

Jeżeli tu coś się jeszcze dzieje... W końcu nie mam nic do stracenia.
1.Barba9x
2.Pod avkiem (34486634)
3.Gram na hamaku, ale jak coś mogę wskoczyć na, hmmm... na przykład tunngle (coś jak hamak)
4.Można podać dwie? Jeśli dwie to M. Elfki i Barbariany, a jeśli jedną to M. Elfki
5.Z tytanem Burza bez tytana Czarny strażnik (chyba czy jakoś tak, w każdym razie generał u M. Elfek)
6.Dobro, bo ono zawsze obchodzi się prawdą. Jak śpiewa Peja PRAWDA ZWYCIĘŻY
7.Najpierw bym znalazł jakieś dobre warunki na wsgórze na przykład, a potem posłać jeźdźca, żeby ich zwabił i rzeź ( nie liczy się tylko siła mięśni, ale też spryt, odwaga, inteligencja oraz honor
8.Czemu nie ma D?!? bym ich sobie minął, ale odpowiedź... C
9.Nie ma nic gorszego od śmierci, dlatego poderźnął bym mu gardło, a nie znęcał się nad nim. Najbardziej pasuje odpowiedź A.
10.Odpowiedź A, bo dobrze wyszkolony zabójca potrafi położyć sztyletem ciężkiego wojaka. Trochę się wachałem przy berle, czy chodzi o symbol władzy, czy o buławę-buzdygan taką jaką miał sauron?
Jeszcze większy miałem zatem problem z eQwipunkiem maga tzn. różdżka i księga, ale ostatecznie problem rozwiązał argument, że nie jestem magikiem... To na tyle  Gód Baj Apetajd

Sprawiasz wrażenie rozdwojonego światopoglądowo. Wierzysz w wyższe cele, które realizujesz metodami niekonwencjonalnymi, wysługując się Mrocznymi Elfami. Cel uświęca środki, w przypadku twojej osoby, to stwierdzenie jest jak najbardziej prawdziwe. Lubisz zabijać, jednocześnie szanując potęgę umysłu i honorowych przeciwników. Dołączasz do Przymierza Neutralnych. - Lord Sauron

Ostatnio edytowany przez TwojaBabcia007 (2011-07-12 08:44:01)


Chcesz znać me imię i zamieszkanie zamiast cyferek? Odkoduj je. Każda cyfra ma literę
Lordziu włącz czasem GG może?
Forum--->Galeria Sztuk Pięknych--->Patrzcie co ja na śmietniku znajduje!!!
www.pejaslumsattack.pl

Offline

 

Nasi Sojusznicy


Tajemnice Antagarichu | Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6,7 Forum
e-Gildia Graczy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pilkarze.pun.pl www.raplive.pun.pl www.maxi-bit.pun.pl www.anty-bieber-dabrowa.pun.pl www.bleach-revolution.pun.pl