Strażnicy Etherii | Warlords Battlecry Forum

Strażnicy Etherii | Warlords Battlecry Forum


  • Index
  •  » Kosz
  •  » Multiplayer w WB3,czyli jak grać przez Hamachi (?)

#1 2011-07-25 17:56:00

 Yog

http://i50.tinypic.com/1z71y78.jpg

Skąd: Etheria
Zarejestrowany: 2010-11-13
Posty: 22
Punktów :   
Ulubiona rasa: Nieumarli ; Orkowie
Najmniej lubiana rasa: Istoty Lasu
Jednostka: Wampir ; Snajper Kobold
Tytan: Balora
Profesja: Nekromanta ; Piromanta

Multiplayer w WB3,czyli jak grać przez Hamachi (?)

Witajcie Ludziska!Mam do Was takie zapytanie... Otóż ostatnio siekam sobie w WB3.Po przetestowaniu wszystkich nowości i przejściu kampanii gra zaczęła robić się troszeczkę nudna,dlatego też namówiłem kolegę do gry przez Internet.Dowiedziałem się,że niezłym programem do takiej ,,akcji" jest Hamachi,dlatego też od razu go ściągnąłem.Po ściągnięciu i instalacji zacząłem szukać informacji,jak założyć serwer itd. Wszystko szło,jak po maśle... Jakież więc było moje zdziwienie,gdy gra przez neta nie chciała i mnie,i koledze pójść.Zaczęliśmy więc szukać dokładnych informacji na temat gry w WB3 przez Hamachi,niestety,nie znaleźliśmy zbyt wiele.Jedyną przydatną wiadomością było to,jak grać przez Internet w WB2 (znalazłem ją zresztą na Naszym forum ) Robiłem wszystko zgodnie z instrukcją,jednak gra i tak nie chciała nam się ,,pojawić".Gdy ja robiłem serwer,nie pokazywał się on koledze,natomiast gdy on robił serwa,ja go nie widziałem.Dlatego pytam się ludzi obeznanych w tym temacie - Co zrobić,by móc grać w WB3 przez Hamachi?Dodam,że i ja,i mój kolega mamy zainstalowane Hamachi,założyliśmy sobie własną ,,sieć",po czym próbowaliśmy stworzyć serwer (jak wyczytałem,trzeba go nazwać tak,jak nazywa się sieć),jednak nasze starania poszły na marne... Tak więc,czy ktoś mógłby mi powiedzieć,co robię źle,czy też napisać tutaj jakąś krótką instrukcję ?


,,Mierzył wysoko ponad dwa metry,jego na wpółmartwe ciało pokrywała lodowata zbroja z zestalonych ludzkich dusz.Na ramieniu tejże zbroi wykute były runy,opisujące okrucieństwa,jakich dopuścił się,by uzyskać tak potężną ochronę..."

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » Multiplayer w WB3,czyli jak grać przez Hamachi (?)

Nasi Sojusznicy


Tajemnice Antagarichu | Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6,7 Forum
e-Gildia Graczy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.outsidersclan.pun.pl www.akademiasupremacy.pun.pl www.outsiders.pun.pl www.kolo100olsztyn.pun.pl www.real-craft.pun.pl